Село Межиріч, Павлоградського району потрапило у півфінал Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017».

На участь у конкурсі подали заявки 300 сіл зі всієї України.

Кожному селу потрібно довести, що воно найкраще і неймовірне. З трьохсот заявок експертною радою Конкурсу обрано 20 заявок від сіл-претендентів, серед яких і село Межиріч. Про це повідомила завідуюча Межиріцькою сільською бібліотекою Людмила Гаюн на своїй сторінці у Facebook.

«За поданням керівників сільської бібліотеки та історико-краєзнавчого музею Межиріч потрапило до складу півфіналістів. В наше село завітали журналісти цього проекту, щоб познайомитись з інфраструктурою села, з проектами розвитку громади, та впевнитись в тому, що село дійсно гідне боротись за звання «Неймовірні села України». Під час 3-х годинного автопробігу по селу журналісти ознайомились із закладами освіти, культури, охорони здоров’я села, визначними й пам’ятними місцями, побували на Мавринському майдані, отримали інформацію про роботу сільради по розвитку сільської громади, про роботу с/г підприємств і напрямків їх розвитку. Прохаємо підтримати с. Межиріч в онлайн-голосуванні на звання «Неймовірне село України", – пише Людмила Гаюн.

Автопробіг триватиме до 16 липня , під час якого журналісти проекту відвідають кожне село-претендент на звання «Неймовірні села України 2017», після чого розпочнеться онлайн-голосування. Призовий фонд проекту направлятиметься на розвиток громади.

З деталями голосування можна ознайомитись на Agroportal.ua

Довідка

Другий Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2017» проходить за підтримки Міністерства агрополітики та продовольства України, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», Посольства Франції в Україні, Асоціації фермерів і приватних землевласників України, Аграрного союзу України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад