Упродовж 2017 на дорогах Павлограда сталось 9 ДТП за участю дітей, при котрих 9 неповнолітніх отримали травми. Це утричі більше, аніж за попередній рік.

Про це повідомив інспектор з дорожнього нагляду сектору превенції Павлоградського відділу поліції Вадим Данильченко під час прес-конференції.

«За 6 місяців 2017 на території міста зареєстровано 9 ДТП , при котрих 9 дітей отримали тілесні ушкодження. За аналогічний період 2016 на дорогах Павлограда сталось 3 дорожні пригоди за участю дітей, при котрих одна дитина загинула ще дві отримали тілесні ушкодження», – сказав Вадим Данильченко.

За його словами найбільша кількість дорожніх пригод за участю дітей припадає на початок літніх канікул.

«У червні місяці сталось 4 дорожні пригоди за участю дітей, тобто як тільки почались літні канікули, діти виходять гуляти і стають учасниками ДТП. Під час навчального року ми ідемо в школи, проводимо виховні бесіди, уроки із правил дорожнього руху. Влітку батьки мають постійно нагадувати дітям правила дорожнього руху», – наголосив Вадим Данильченко.

Учасниками всіх ДТП були діти шкільного віку – від 7 до 16 років. При 2-х ДТП винуватцями дорожніх пригод були діти-пішоходи, ще при 2-х – велосипедисти.
В цілому по Дніпропетровській області за 2017 рік за участю неповнолітніх сталось 158 ДТП, при котрих 8 дітей загинули та 171 травмовані. Винуватцями 30 дорожніх пригод є самі підлітки, двоє із них загинули, 29 отримали травми. В основному діти переходили дорогу у невстановленому місці, або різко вибігали на дорогу перед транспортом, що рухався.

Читайте також: На дорогах Павлограда та району загинули 4 чоловіки ще 56 травмовані

 

Юридические услуги