Лише за місяць на порушників складено 69 адмінпротоколів. У 42-х випадках водії мототранспорту свідомо порушили правила дорожнього руху.

Про це повідомив інспектор з дорожнього нагляду сектору превенції Павлоградського відділу поліції ст. лейтенант Вадим Данильченко під час прес-конференції.

«Велосипедисти та мопедисти теж є учасниками дорожнього руху і мають підкорятись відповідним правилам. Проте декотрі водії це ігнорують. Згідно правил дорожнього руху водії мототранспорту із об’ємом двигуна 49,9 повинні мати посвідчення водія категорії А 1, поліс страхування а також свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу», – повідомив Вадим Данильченко.

Він також додав, що зараз почастішали випадки, коли підлітки 13-14 років катаються на велосипедах по проїжджій частині. Хоча правилами дорожнього руху це заборонено.

«Коли розмовляєш із дітьми, то вони кажуть, що їм батьки дозволяють кататись по дорозі. Батьки мають розуміти всю небезпеку такої їзди і проводити бесіди зі своїми дітьми», – наголосив інспектор з дорожнього нагляду.

За його словами, за червень 2017 у Павлограді сталось 9 ДТП за участю вело- та мототранспорту.

Читайте також: Моторошна ДТП на Дніпровській

 

Юридические услуги