Відкриті кримінальні провадження

Зараз не досить важко здійснювати нагляд за роботою підприємців, що займаються ігровим бізнесом, зокрема щодо їх законної діяльності. Повідомив прокурор міста Олександр Панченко.

«Зараз не важко здійснювати нагляд. Всі суб’єкти, що мають ліцензію, знаходяться на сайті Національної лотереї. Наприклад по Павлограду, заходите в мережу Національної лотереї і дивитесь адреси закладів, які мають ліцензію. Якщо ви встановили що в Павлограді скажімо 15 таких закладів а ви знаєте ще про 5, то це є підставою до звернення до відповідних органів та проведення розслідування», – сказав Олександр Панченко.

У Павлограді у сфері ігрового бізнесу виявлені суттєві порушення, що стало приводом для відкриття кримінального провадження.

«На теперішній час у сфері зазначених категорії злочинів є кримінальне провадження в органах поліції. За якими адресами я вам сказати не можу, бо іде слідство. Це значить, що порушення є, інша справа чи зможемо ми довести вину всіх тих осіб, які займаються незаконним бізнесом», – сказав Олександр Панченко.
Він також додав, що виявляти підпільні заклади ігрового бізнесу допомагають активісти.

Читайте також: Національна лотерея уночі не працюватиме