Лісова підстилка та сухостій загорівся через проведення навчальних стрільб 

Пожежа сталась 17 липня на території військового полігону у Новомосковському районі. Повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

«О 10 год. 45 хв. 17 липня поблизу смт Гвардійське, Новомосковського району, Дніпропетровської області на території військового полігону Міністерства оборони України внаслідок проведення навчальних стрільб сталося загорання сухої трави та лісової підстилки окремими осередками на площі близько 25 га. Станом на 15 год. стрільби призупинено», – йдеться в повідомленні .

До ліквідації пожежі залучено 302 чоловіка та 24 од. техніки, з них від ДСНС 67 чоловік особового складу та 15 од. техніки. О 20:40 пожежу на військовому полігоні локалізовано.

Станом на 11:00 18 липня вогнеборці працюють над остаточною ліквідацією 3 осередків займання, площею 5га. Здійснюється обхід території спільною групою рятувальників, військових та працівників лісгоспу для контролю над пожежею та робіт з останочної ліквідації тління. Наразі, загальна площа пожежі склала 30 га.

На місці події продовжує працювати оперативна група Головного Управління ДСНС України в Дніпропетровській області на чолі з в.о. начальника ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Ігорем Логвіненком.