На щастя пожежа була умовною.

За умовами навчання в одній із квартир на другому поверсі 12-поверхівки по вул. Новій у Павлограді сталось коротке замкнення побутової електротехніки із послідуючим горінням.

На місце виклику оперативно прибули всі служби, відповідальні за ліквідацію пожежі та спасіння людей – рятувальники, медики, працівники РЕСу, поліція.

 

У ліквідації пожежі були  задіяні 8 одиниць техніки, автодрабина та особовий склад 27 пожежно-рятувальної частини Павлограда.

Був також і «постраждалий» серед рятувальників.


Із завданням всі служби впорались на «добре», підсумував результати навчань начальник управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району полковник Олександр Миславський.

«Мета навчань – перевірити у якому стані всі наші служби і чи готові ми оперативно відреагувати на реальні подібні ситуації »,– говорить Олександр Миславський.
12-поверхівка по вул. Новій була вибрана не випадково. Будинок обладнаний електроплитами , є проблеми із електропроводкою, тому виклики про пожежу в результаті короткого замкнення електромережі – не рідкість.

Подібні навчання пройшли в різних містах України за вказівкою МНС. Приводом для їх проведення стала трагедія у Лондоні, де при пожежі у багатоповерхівці загинули близько сотні людей.