Декілька тижнів тому павлоградські рятувальники отримали новенький автомобіль.

МНС-никам Павлограда його урочисто вручали в обласному центрі. На сьогоднішній день нову техніку уже випробували , результатом залишились задоволені.

«Виїздили на гасіння лазні, квартири, сухої трави. Різниця зі старою технікою відчутна. Автомобіль дуже надійний та зручний, має більші запаси води, більшу швидкість, маневреність , прохідність. По наших дорогах чи то ЗІЛ їхав, чи тепер всюдихід», – розповів tv-news.dp.ua начальник 27 пожежно-рятувальної частини Павлограда підполковник Сергій Осінній.

У новому пожежному автомобілі удвічі більше запасів води, запас рукавів, піноутворювача. Окрім того апарати знаходяться у тому ж відсіку, де й особовий склад.

«Коли ми приїздимо на виклик, то особовий склад уже виходить із апаратами. У старому автомобілі вони знаходились окремо у відсіку. Через це втрачався час, бо поки вибігли, взяли, одягли. А так натисли на рукоятку і вийшли із апаратами», – розповідає Сергій Осінній.

Пожежна машина закуплена за кошти Міністерства із надзвичайних ситуацій.

Останній раз новий автомобіль (ЗІЛ) рятувальники отримували 10 років тому. Сьогодні ж отримують три саморятувальники для захисту людей, що опинились у зоні пожежі.