Такого спорядження не має жоден підрозділ ДСНС області 

Три сучасні захисні маски сьогодні павлоградським рятувальникам вручив міський голова Анатолій Вершина. Вони призначені для порятунку людей при різних надзвичайних ситуаціях.

«Керівник управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району полковник Олександр Миславський досить ініціативна та наполеглива людина. Він звернувся із проханням придбати їм таке обладнання. Ми винесли на розгляд депутатів і виділили кошти. В минулому році придбали їм чоботи, котрі не горять у вогні», – сказав міський голова.

Він подякував МНС-никам за якісне виконання своїх обов’язків.

На придбання масок витратили 41 тис грн міського бюджету. В цілому у цьому році управлінню із надзвичайних ситуацій Павлограда та району із міського бюджету виділено 65 тис грн. На решту закупили сучасні каски для рятівників. Найближчим часом пожежники їх отримають.

Рятувальники задоволені придбанням масок. Кажуть, що за допомогою них можна врятувати не одне життя.

«Ці маски можуть врятувати не одне життя. Адже інколи бувають 2-3 хвилини перебування у задимленому приміщенні чи токсичних випаровуваннях є вирішальними. І такі випадки у нас були, коли людина вдихала токсичний дим при пожежах і гинула. Адже при пожежі страшний не сам вогонь, його швидко можна загасити, страшніше задимлення. Саморятівники допоможуть нам вивести людей у безпечну зону із мінімальними негативними наслідками для їх здоров’я», – кажуть МНС-ники.

Час захисної дії маски до 25 хвилин. Цього досить аби вивести людину із задимлення на свіже повітря.

Читайте також: Рятувальники уже випробували нову техніку. Результатом задоволені