Під час гасіння пожежі стався вибух кисневого балону. Постраждало троє працівників ДСНС.

Про це повідомив начальник управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району Олександр Миславський.

Згідно інформації ГУ ДСНС Дніпропетровської області вогнеборці гасили пожежу, що виникла 19 липня у Дніпрі в одному із пунктів прийому металобрухту.

Під час гасіння пожежі на відкритій території стався вибух старого кисневого балону, який знаходився під купою сміття, засипаного металобрухтом. Внаслідок події постраждало 3 працівників ДСНС, яких направлено на обстеження до медичних закладів:

  •  старшого пожежного, 1989 р.н., який отримав термічний опік обох очей, множинні сторонні тіла обох очей, термічний опік обличчя – наразі знаходиться на стаціонарному лікуванні, стан здоров’я задовільний, динаміка позитивна;
  • командира відділення, 1984 р.н., який отримав забиття правого колінного суглобу, баротравму – знаходиться на стаціонарному лікуванні;
  •  пожежного-рятувальника, 1989 р.н., в шоковому стані, якому надана психологічна допомога – після обстеження пошкоджень не виявлено, може приступити до виконання службових обов’язків.

Дії з гасіння пожежі завершили рятувальники 2 державної пожежно-рятувальної частини, які винесли з території близько 20 балонів з ацетиленом.

О 14:52 пожежу, площею 80 кв. метрів, ліквідовано. Вогонь знищив сміття, старі гумові шини та пошкодив 4 вікна будівлі (від ударної хвилі).

До ліквідації пожежі залучено 13 чоловік особового складу та 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки. Обставини події з’ясовують правоохоронці.