АТОвці Дніпропетровщини 2 серпня подолають на каяках по Дніпру близько 15 кілометрів.

Планується, що участь в акції візьмуть не тільки учасники бойових дій, але й члени їх сімей. Про це розповіла під час брифінгу координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка. Повідомляє прес-служба ОДА.

«Учасники АТО почали звертатися до нас з проханням провести такий заплив ще з травня цього року. Це не спортивні змагання, тут не буде переможців та переможених. Це – сімейний відпочинок з можливістю поспілкуватися з друзями, побратимами та просто гарно провести час», – розповіла Наталія Шуліка.

У цьогорічному запливі візьмуть участь більше 30-ти бійців та членів їх родин. Вони подолають по Дніпру майже 15 кілометрів з району Кам’янського до Амурського мосту.

Основна мета запливу – зацікавити учасників веслувальним спортом та водночас провести на воді своєрідну психологічну реабілітацію для АТОвців, розповів один з організаторів заходу Олег Биков.

«Цього разу дистанція середня, тож не вимагає особливої спортивної підготовки. Також щовівторка АТОвці можуть прийти до нас на базу, в яхт-клуб «Прибій», за адресою: вулиця Набережна Заводська, 2, і потренуватися ходити на каяках. Для цього треба попередньо записатися через Центр допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА», – зауважив Олег Биков.

Наступний заплив планується провести наприкінці серпня, додають організатори.

Юридические услуги