У казначействі оновлять комп’ютери та придбають кондиціонер 

Депутати міської ради Павлограда погодились виділити кошти відділенню казначейства для оновлення комп’терної техніки та установку кондиціонера.
Відповідне звернення працівників казначейства оприлюднила під час позачергового пленарного засідання депутатів начальник фінансового управління Раїса Роїк.

«В літній період через велику кількість людей та високої температури процес обслуговування клієнтів уповільнюється. Це впливає на стан здоров’я і моральний стан працівників казначейства та клієнтів, що там обслуговуються. Потребує повної заміни і комп’ютерна техніка», – повідомила Раїса Роїк.

Депутати виділили 53 тис 800 грн для при дбання 8 блоків безперебійного живлення для оновлення комп’ютерної техніки та 41 тис 800 для установки кондиціонера в залі, де обслуговується найбільша кількість людей. При цьому погодились, що цієї суми недостатньо, аби оновити комп’ютерну техніку.

«Вони просили 100 тис грн, але оскільки у нас ресурсів недостатньо, то ми вирішили на цю сесію виділити поки що таку суму і по можливо до кінця року ще повернемось до цього питання», – додала Раїса Роїк.

Юридические услуги