КП «Управління ринками» Павлограда заборгувало банку близько 240 тис грн.

Тому існує загроза того, що банк накладе арешт на рахунки підприємства. В результаті підприємство не зможе не те, що розвиватись, а навіть виплатити зарплату своїм працівникам.

Із такою проблемою до депутатів міської ради Павлограда звернувся новий керівник КП «Управління ринками»( поки що на випробувальному терміні) Олександр Леник під час позачергового пленарного засідання.
Виявляється кредитні зобов’язання перед банком КП «Управління ринками» перпестало виплачувати із 2015 року при тодішньому керівнику Георгію Маслєннікову.
Міський голова Анатолій Вершина запропонував депутатам погасити ці борги із міського бюджету, аби підприємство змогло далі розвиватись.

«Прохання підтримати, аби закрити цей борг перед банком і вони вже вийдуть на платеспроможність. Є в цього підприємства чимало наших будівель, ми їх передавали їм на баланс, бо вважали, що там менше ризиків. Я не знімаю з себе відповідальності, бо я довіряв, я думав, що ця людина (Георгій Маслєнніков) наведе порядок і все вирівняє. Ви ж пам’ятаєте як він тут виходив, картинки малював і ми думали, що все буде добре», – сказав міський голова.

Депутат Валентин Чекалін запропонував чиновникам свою провину відшкодувати матеріально, відмовившись від  премій і у такий спосіб погасити борги перед банком.
Після декотрих вагань, депутати все ж погодились відшкодувати борги підприємства перед банком із міського бюджету. Разом із тим пообіцяли заслухати нового керівника КП «Управління ринками» щодо його бачення розвитку підприємства.

Нагадаємо, що у січні 2017 міський голова урочисто вручав Георгію Маслєннікову , котрий на той час керував КП «Управління ринками» орден «Гордість країни» за видатні управлінські якості, ефективну організацію діяльності підприємства і наполегливу працю заради зростання фінансово-економічних показників.

На даний час Георгія Маслєннікова звинувачують у роботі на «зростання власних фінансових показників». Йому закидають хабарництво та зловживання впливом. Справа розглядається у Павлоградському суді.

Юридические услуги