На Дніпропетровщині з’явилися шахраї, які від імені ДніпроОДА збирають у підприємців кошти начебто на оздоровлення дітей пільгових категорій.

Про це повідомив заступник голови ДніпроОДА Каміль Примаков. Він наголосив, що такої «благодійної» акції облдержа дміністрація не проводить.

«Спочатку на підприємство надходить лист від благодійного фонду з проханням надати фінансову допомогу на щорічне оздоровлення дітей-пільговиків. Далі бізнесменам телефонують та від імені ОДА ще раз пропонують приєднатися до «акції», – цитує слова посадовця прес-служба ОДА.

На відпочинок однієї дитини шахраї просять 3400 гривень. У середньому з одного підприємця намагаються отримати 17 тисяч гривень.

«ДніпроОДА не має жодного відношення до цієї «акції» та не збирає ніякі кошти. За нашими даними, таку аферу зараз намагаються провернути по всій Україні, - додав Каміль Примаков. - Звертаюся до підприємців: будьте уважні, перевіряйте благодійні організації, яким довіряєте свої внески. Якщо розумієте, що натрапили на шахраїв, одразу звертайтеся до правоохоронних органів».