До стрілянини не дійшло, але травмовані є

Невідомо чим би закінчився конфлікт, якби не втручання поліціянтів та активістів.

Пригода сталась увечері 24 липня на териконі ЦЗФ Павлоградська. За повідомленням прес-служби Павлоградського відділу поліції , правоохоронці оперативним шляхом отримали інформацію про те, що на териконі знаходяться невідомі особи, можливо озброєні.

«На місце події направлено слідчо-оперативну групу, ГРПП, а також співробітників кримінальної поліції Павлоградського відділу поліції. В результаті конфлікту водій бульдозера, отримав тілесні ушкодження. Йому на місці надано першочергову медичну допомогу, від госпіталізації чоловік відмовився. Для встановлення всіх обставин вказаної події, семеро осіб, які були ініціаторами конфлікту доставлено до відділу поліції», – йдеться в повідомленні.

За даним фактом павлоградськими правоохоронцями проводиться комплекс заходів щодо встановлення повного кола осіб причетних до конфлікту. Вирішується питання щодо правової кваліфікації події.

На теперішній час територія терикону перебуває під охороною поліції.

Керівництво ДТЕК Павлоградвугілля має намір подати офіційну заяву до поліції за фактом озброєного нападу на співробітників підприємства, котрі на той час працювали на териконі. Повідомляє ukr.lb.ua із посиланням на прес-службу компанії.

Контролюватимуть ситуацію і павлоградські активісти ГО «Хорт». Вони теж були на місці події.


«Нам повідомили про те, що на терикон приїхали озброєні люди, ведуть себе зухвало. Ми поїхали подивитись , що там відбувається і захистити людей. Осіб зі зброєю було передано правоохоронцям для подальшого розслідування. Ситацію ми взяли під свій контроль», – розповіла tv-news.dp.ua керівник ГО «Хорт» Ганна Федянович.

За її словами раніше конфліктна ситуація була також на териконі шахти «Самарська».

«Там одна жінка взяла на себе роль власниці терикону. Вона найняла хлопців, котрі били місцевих жителів, що туди приходили. Люди попросили  у нас захисту. Зараз на тій території  спокійно», – розповіла Ганна Федянович.

Джерело фото: соцмережа Facebook