Два місяці тому у Павлограді при Центрі соціальних служб був створений Центр допомоги бійцям АТО та членам їх родин. У міському відділі освіти було виділено кабінет, де веде прийом спеціаліст центру Тетяна Рибалко.

Про ефективність роботи такого Центру, чи ідуть сюди АТОшники та їх родини, які проблеми виникають та як їх вирішують Тетяна Рибалко розповіла під час робочої наради. У заході взяли участь заступник міського голови Олександр Родіонов, волонтерські та АТОшні громадські організації, Центр соціальних служб, психологи.

За липень місяць до центру звернулось 65 учасників АТО та членів їх родин, 48 із них прийшли особисто, 17 звернулись телефоном.

«Звертаються із різними питаннями – лікування, психологічна реабілітація, земельні питання, побутові проблеми. Зокрема за липень 9 чоловік звернулось за питаннями отримання путівок для дітей, троє – путівки в санаторій, 2 – навчання у військовому університеті, 4 – психологічна реабілітація, житлові питання, незаконне звільнення із роботи. Один учасник АТО зізнався, що потребує приватного нарколога. А буває, що людині просто потрібно поспілкуавтись», – розповіла Тетяна Рибалко.

За її словами, вирішувати питання допомагають АТОшні та волонтерські організації, різні державні та приватні структури. Адже до Центру звертаються в основному бійці АТО міста та району, котрі не перебувають ні в якій громадській організації.

«Якщо я сама не можу допомогти, то зв’язуюсь із іншими нашими організаціями, відповідними структурами. Люди ідуть назустріч, допомагають. Сама я б ніколи не впоралась із таким завданням» – розповідає Тетяна рибалко.

Хоча буває і таке, що людина нарікає на те, що їй ніхто не допомагає при цьому відкидаючи всі пропозиції про допомогу. Говорить спеціаліст Центру.

Прийом учасників АТО та членів їх родин здійснюється за адресою: вул. Соборна, 42 А (відділ освіти)