Залізничники та працівники ДСНС ліквідували витік вантажу з цистерни на перегоні Сухачівка - Діївка 

25 липня о 17:53 чергова по станції 175 км перегону Сухачівка - Діївка помітила витік вантажу із цистерни. Цистерна, у якій був бензин, належить Білоруській залізниці. Загрози здоров’ю мешканців та екології регіону немає. Вантаж перевозився з Білорусі до станції Самарівка. Повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

«Після повідомлення про витік бензину залізничники вирішили доправити вантаж для проведення огляду рухомого складу до найближчої станції Діївка регіональної філії «Придніпровська залізниця». О 18:03 вантаж доправлено до станції та розпочато перевірку. За попередньою інформацією, основний клапан нижнього зливного пристрою був недокручений, а запобіжник лопнув. Клапан докрутили, що припинило витік вантажу», – йдеться у повідомленні.

Залізничники спільно з працівниками ДСНС ліквідували витік о 19:22. Для запобігання загорянню ділянку, на якій стався витік бензину, працівники ДСНС обробили піною. Також на цій ділянці було тимчасово припинено рух пасажирських поїздів, який відновили о 21:05.

Обставини інциденту з’ясовуються.