Чоловік вирощував наркотичну рослину по місцю своєї роботи

 Насадження коноплі виявили та вилучили правоохоронці разом з представниками ГФ «Павлоградська Самооборона» в рамках оперативно-профілактичної операції «Мак». 

5 липня працівниками управління протидії наркозлочинності отримано інформацію про те, що біля водоймища за селом Кохівка, Павлоградського району чоловік вирощує наркотичну рослину – коноплю.

З письмового дозволу на проведення огляду користувача приміщень та прилеглої ділянки землі, правоохоронцями виявлено насадження коноплі. Загалом поліцейські викорчували 320 кущів нарковмісної рослини.

38-річний власник насаджень стверджує, що рослини росли самостійно, і він не звертав уваги, що росте на території, котру він охороняє.
Але те, що рослини були доглянуті, говорить про інше. Також, під час огляду господарських приміщень виявлено та вилучено газетний згорток заповнений подрібненою речовиною рослинного походження, за зовнішніми ознаками схожою на наркотичний засіб «канабіс»,а також пристосування для куріння наркотичних засобів та 125 висушених кущів коноплі.

Наразі вилучене направлено на дослідження. Слід зазначити, що 38-річний власник насаджень раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності.

За даним фактом відкрито кримінальні провадження за ст. 310 (незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель) та ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, наркотичних засобів) Кримінального кодексу України.

Співробітники Павлоградського відділу поліції звертаються до громадян з проханням не бути байдужими і повідомляти про відомі насадження нарковмісних рослин за телефонами: чергова частина (05632) 6-22-31; (066) 283-53-06 або на лінію «102»

                Відділ комунікації ГУНП в Дніпропетровській області за матеріалами Павлоградського ВП