У Павлограді спостерігається сезонне зростання кишкових захворювань серед дітей.

Влітку – це бактеріальні збудники хвороби, котрі успішно розмножуються під впливом високих температур. Серед причин захворювання – неякісна їжа, вода, недотримання умов приготування їжі, тривале зберігання продуктів, харчування дітей не дитячими продуктами – ковбаси, сосиски необроблені термічно. Розповіла міський дитячий інфекціоніст Юлія Демиденко під час прес-конференції.

«Клінічна картина у дітей розвивається швидко. Починається із підвищення температури, блювота, діарея. Я закликаю батьків не займатись самолікуванням, а відразу звертатись до лікаря. Не запускайте хворобу, бо чим раніше розпочате лікування, тим воно ефективніше», – наголосила Юлія Демиденко.

Серед профілактичних методів – гігієнічні навики, термічна обробка молочних продуктів, ретельна обробка фруктів та овочів, не вживати в їжу копчені ковбаси, термічно не оброблені сосиски, не купувати продукти харчування на стихійних ринках.

Щодо вірусних гепатитів, то це захворювання серед дітей не зареєстровано, бо дітей щеплюють від цієї недуги ще в ранньому віці. А от випадки токсичного гепатиту були. Вони були викликані вживанням пігулок. В одному випадку підліток вживав пігулки для нарощування м’язів.

Читайте також: У Павлограді рівень захворювання вірусними гепатитами у 2,5 рази вищий, аніж в цілому по області

Юридические услуги