Вугілля газової марки сьогодні є пріоритетним для України. Саме воно дозволяє знизити залежність країни від антрациту, котрий тимчасово доводиться закуповувати за кордоном.

1 млн тонн газового вугілля з початку року – це особистий внесок Дніпровських шахтерів ДТЭК ШУ ім. Героїв космосу в енергонезалежність України.

Колектив шахти Благодатна видобуває паливо для 6-ти із 7-ми українських ТЭС, що працюють на газовому вугілля – Ладижинської, Зуєвської, Запорізької, Добротворської, Бурштинської та Вуглегірської. Достатня кількість твердого палива дозволить теплоелектростанціям забезпечити своєчасний початок та успішне проходження опалювального сезону в Україні.

Вугілля на шахті Благодатна видобувається у двох лавах. Середньоденний видобуток по шахті з початку року склав 5039 тонн, навантаження на очисний забій – 2118 тонн.

Сасун Мкртчян, директор ШУ ім. Героїв космосу:

«Сьогодні кожна тонна вугілля, що видається на гора, є запорукою енергонезалежності нашої країни та соціальної стабільності в регіоні. На Благодатній трудиться близько 1300 чоловік. Ми справляємося з виробничим завданням і стабільно отримуємо заробітну плату завдяки багатомільйонним інвестиціям у наше підприємство. За останні 11 років ДТЭК направив на розвиток і підтримку виробничих потужностей Благодатної майже 1 млрд грн. В цілому з 2006 по 2016 рік у наше ШУ було інвестовано 2,7 млрд грн».

На сьогоднішній день всі сили вугільних підприємств ДТЭК спрямовані на те, щоб забезпечити Україну українським вугіллям. До кінця року шахтарі Благодатної планують видобути всього 1,7 млн. тонн вугілля.

Юридические услуги