Сьогодні близько сотні мешканців селища Соснівка у Павлограді вийшли на мітинг. Люди вимагали, аби підприємець прибрав ємності із невідомою речовиною подалі від їх домівок.

Ємності належать ТОВ «Шахтар - Агро». Що у них знаходиться директор підприємства Олег Дегтярьов людей не поінформував, сказав , що надасть письмову відповідь на письмове звернення.

 

Люди ж підозрюють, що у ємностях знаходяться отрутохімікати.

Депутат міської ради від УКРОПу Сергій Тищенко нагадав, що згідно Закону України про пестициди та агрохімікати такі речовини мають знаходитись, від 200 м до 1000 м від населеного пункту в залежності від типу речовини. У даному випадку ці норми не виконуються - від ємностей до помешкань людей не більше 20 метрів.

.

«У мене п’ятеро онуків, троє дітей. Вони всі проживають тут на Соснівці. І тут привезли яди, привезли якісь хімікати і що ми далі маємо робити . Ну так же не можна, потрібно якось рахуватись із людьми. Ви розумієте район Соснівка – це якесь екологічне лихо», – говорить мешканець Соснівки Анатолій Селезень.

На зустріч із людьми прийшли депутати міської та обласної ради , начальник відділу із надзвичайних ситуацій Павлоградського міськвиконкому Валерій Бєлякін , голова районної державної адміністрації Святослав Максимчук.

Після виступів і дебатів керівник ТОВ « Шахтар –Агро» пообіцяв прибрати ємності за тиждень і надалі бути відкритішим із людьми . Чи дотримає він свого слова проконтролює створена на мітингу ініціативна група.

За порядком на заході стежила поліція. Ніяких порушень поліціянти не зафіксували. Все пройшло спокійно.