У Центрі української культури Павлограда пройшов творчий вечір Ольги Карплюк.

Поетеса презентувала свою нову книгу «Дарую вам серце своє». До зірки увійшли вірші про рідну Житомирщину, Павлоград, про батьків, дітей і про Україну.

На творчому вечорі звучали вірші поетеси, пісні на її вірші. Привітати Ольгу прийшли її рідні, друзі, знайомі та її вихованці із дитсадка.


Це уже друга збірка віршів Ольги Карплюк. До першої книги увійшли колисаночки для дітей.

Народилась Ольга Карплюк на батьківщині лесі Українки – у Новоград-Волинському, що на Житомирщині. Там закінчила школу і там ще в 10-річному віці почала писати свої перші вірші.

«Більш усвідомлені вірші почала писати у старших класах. Писала про свої почуття, емоції. Подружкам не хотіла розкривати свої таємниці, ось і викладала все на папері. Зошит із віршами соромилась комусь показувати. Потім закінчила культпросвітнє училище, працювала у Житомирській філармонії. У Павлоград приїхали із чоловіком у 1987 році. І вже тут познайомилась із місцевими поетами, письменника, стала членом письменницького дому «Дивосвіт» , – розповіла tv-news.dp.ua Ольга Карплюк.

Зараз Ольга Іванівна працює вихователем у дитсадку. Але творчість не полишає. Вона активний учасник різних творчих заходів, що проходять у місті.