Видобути упродовж 2017 року 4 млн тонн вугілля для української енергетики мають намір шахтарі ШУ Павлоградське.

Це одне із п’яти шахтоуправлінь ДТЕК Павлоградвугілля, яке активно працює над тим, щоб Україна могла використовувати для отримання тепла та електроенергії своє власне вугілля замість імпорту. Для того, щоб завдання згідно плану видобутку було виконано вчасно, колективу необхідно в максимально стислі терміни підготувати гірничу виробку для запуску нової лави, з якої видобуватимуть вугілля. У зв'язкуі з цим, керівництвом шахтоуправління прийнято рішення пройти виробку методом швидкісної прохідки.

Прохідники шахти Павлоградська працюють за методом швидкісної прохідки всього кілька місяців, але вже перевищили місячні планові показники, пройшовши за травень 415 м.п., за червень – 420м.п. і за неповний липень – 350 м.п. Здійснити швидкісну прохідку взялись гірники ділянки ПР-2 ш на 104-й лаві, загальна протяжність якої – 1750м. Для цього використовується нова сучасна техніка – комбайн КСП - 32, придбаний у 2016 році. Планові показники прохідки – 350-370 м.п. за місяць. Уже до вересня гірники планують повністю пройти гірничу виробку та розпочати підготовку нової 104 лави для запуску.

Євген Богословський, начальник УПР -2 шахти Павлоградська:

«Швидкісна прохідка означає для нашої ділянки більше зусиль та навантаження. Всього на ділянці три прохідницькі бригади, а це завдання доручено виконати бригаді під керівництвом Юрія Криворучка. Він досвідчений спеціаліст, який правильно розставляє свої пріоритети у виконанні завдань і має лідерські якості. Це дуже важливо, так як терміни у нас обмежені, за 4 місяці ми повинні пройти гірничу виробку і вже у вересні віддати під монтаж 104-й збірний штрек. Від нас залежить забезпечення українських станцій необхідними тоннами вугілля ».

Юрій Криворучко, бригадир ділянки ПР-2:

«На сьогоднішній день прохідницька бригада складається з 37 осіб. З роботою колектив справляється на «відмінно». Прохідники шахти Павлоградська не тільки виконують місячний план, але й перевищують його показники. Швидкісна прохідка для нас – це виробнича необхідність для своєчасного запуску лави. Я горжусь своєю командою і впевнений, що ми виконаємо завдання і пройдем потрібні метри точно в термін »

Юридические услуги