Упродовж місяця 27 студентів II і III курсів гірничого ВНЗ, які навчаються на спеціальності «підземна розробка родовищ корисних копалин», проходять виробничу практику в якості учнів гірників в шахтоуправлінні Першотравенське.

Майбутні гірничі інженери пізнають ази робітничих професій на ділянках шахтного та конвеєрного транспорта.

Поряд з цим, з липня по лютий 20 учнів Першотравенського гірничого ліцею під керівництвом наставників освоюватимуть на підприємстві професії підземного електрослюсаря та машиніста підземних установок. Володіння суміжними спеціальностями підвищує потребу молодих робітників на сучасному ринку праці.

Євген Кучугура, учень Першотравенського гірничого ліцею:

«Я проходжу практику на ділянці автоматики, зв'язку та інформаційних технологій. Колектив подобається і наставник, він мене вчить прокладати і розключати кабель, паяти електричні схеми, і взагалі все, що робить електрослюсар. Я стараюсь, тому що з тієї характеристики, яку я отримаю по закінченню практики, залежить моє майбутнє працевлаштування».

Василь Запорожченко, наставник:

«Мене і моїх колег часто запрошують в Першотравенський гірничий ліцей і ми бачимо, що матеріально-технічна база там давно застаріла. Тому у себе на виробництві намагаємось максимально навчити хлопців. Адже сьогодні - завтра вони прийдуть до нас на роботу. Добре, коли учні такі старанні та допитливі, як Женя. Якщо навчається із бажанням, значить і працювати буде так само ».

Виробничу практику студенти Дніпропетровського Національного гірничого університету та Першотравенського гірничого ліцею проходять в ШУ Першотравенське упродовж не одного десятиліття. Перш ніж зайняти свої робочі місця, майбутні шахтарі навчаються в навчально-виробничому комбінаті при шахтоуправлінні, де отримують вступні інструктажі з охорони праці та техніки безпеки, вчаться користуватися засобами індивідуального захисту і знайомляться з підземним виробництвом.

Юридические услуги