Схоже, що слідів перебування у Павлограді Керч-Єнікольського полку скоро не залишиться. Будівля активно розбирається на цеглини, котрі продаються за ….7 грн за одну цеглину.

Аби призупинити цей процес міський голова звернувся до Громадської Ради Павлограда.

«Почали розбирати це приміщення і виявилось, що цегла досить цінна, будівля простояла 200 років і ще 200 років простоїть. Її почали скуповувати і оцінили в 7 грн за одну цеглину. Там сотні тисяч цеглин. Вчора повним ходом розбиралась будівля», – сказав міський голова .

Ситуація ускладнюється тим, що казарми були продані у приватні руки ще 10 років тому. Потім перепродувалась і на даний час належить Київській фірмі.

«Я направив туди комісію, склали акти. Я там зустрівся із молодим чоловіком представився і запитав, що вони тут роблять. Той відповів, що у нього є договір , укладений із власником , є всі документи на цю будівлю. І зараз повним ходом іде розборка цієї будівлі . Юридично я , як державний службовець не можу втрутитись у цей процес, бо то приватна власність . На сьогодні ми робимо все, що можемо із юридичної сторони . Ми будемо подавати позови, будемо щось робити . Я зараз як посадовець безсильний , потрібне втручання громадськості», – сказав  Анатолій Вершина.

Після дебатів і багатьох «чому?» , зокрема , чому будівлю продали у приватні руки, якщо вона має історичну цінність для міста , чому не реагували раніше, адже вона розбирається уже декілька років все ж вирішили захистити будівлю від знищення і провести акцію протесту біля стін колишнього Керч-Єнікейського полку.

Мітинг заплановано на 10.00, 3 серпня.