Минулими вихідними в дитячих оздоровчих таборах ДТЕК Павлоградвугілля ім. Сергія Маркова та Пролісок стартувала 90-та ювілейна зміна та одночасно з цим святкування 30-річчя від дня заснування.

Ювіляри вирішили осучаснити цю солідну дату, оголосивши зміну тематичною, і назвали її «3: 0 на користь літа». За три зміни 2017 року тут планується оздоровити більше 1500 дітей працівників шахтоуправлінь та філій Павлоградвугілля. Тільки в серпні в таборах відпочине і набереться сил перед новим навчальним роком більше 500 юних мешканців Західного Донбасу.

Дитячий оздоровчий табір ім. Сергія Маркова розташований на території лісового масиву біля села Самарське. Тут чисте повітря, живописна місцевість, багато дерев та квітів. Упродовж багатьох років кожного літа сюди приїздять діти у віці від 7 до 16 років, щоб оздоровитися, спілкуватися з однокурсниками, розвивати свої можливості та інтереси. Сьогодні в таборі в основному відпочивають діти шахтарів. Тут створені всі умови для активного відпочинку підлітків, величезна територія, спортивні та ігрові майданчики, різні гуртки та зручне житло у корпусі.

Ірина Джужа, старший вчитель дитячого табору ім. Сергія Маркова:

«У нас дуже гарний педагогічний склад. Під керівництвом молодих та перспективних вожатих, вчителів, діти можуть брати участь у різних конкурсах, гуртках, танцювати, співати і просто веселитися. 2017 рік для нас особливий – 30 років з дня створення і тому ми вирішили відсвяткувати цю дату якось по-особливому . Ювілейна зміна почалася з візитки загонів , тут у повній мірі можна було побачити креативність, позитивний настрій та талант кожної дититни. Діти – складова нашого успіху і ми впевнені дитячий табір ім. Сергій Маркова буде жити ще багато років і виростить не одне покоління кращої молоді ».

Таїсія, відпочиває у таборі, 15 років:

«З 8 років кожне літо я їжджу в табір Сергія Маркова, щоб відпочити і набратися позитивних емоцій. Тут я знайшла свою кращу подругу, і цей табір дав мені дуже багато можливостей і багато друзів. Мрію і чекаю, коли вже закінчу 11-й клас і приїду сюди стажером, потім вожатою і можливо в майбутньому буду навіть вихователем».

Кирило, вожатий:

«Я працюю вожатим в таборі вже 5-й рік, тому добре знаю, як потрібно вести себе з дітьми. Найголовніше – бути другом, не батьком і не мамою, а саме другом, тоді вони до тебе потягнуться, вони тебе слухають і люблять ».

Також у цьому році відзначає свій 30-річний ювілей і дитячий оздоровчий табір «Пролісок». Територія табору – це багато лісових, хвойних та декоративних рослин. Для відмінного проведення часу для дітей тут створені всі умови, добре розвинена інфраструктура, є спортивні майданчики, літня естрада, передбачена широка розважальна програма, діють гуртки за інтересами. В таборі з дітьми постійно працює професійна команда вихователів та вожатих, які люблять свою роботу. Це студенти, педагоги, психологи, музиканти. Свою 90-у зміну «Пролісок» відкрив малими олімпійськими іграми. Загони вибирали, яку країну представлятимуть і навіть запалили олімпійський вогонь. Святковий вечір ювілейної зміни відзначили концертом, де діти демонстрували свої таланти.

Валентина Пономаренко, старший вихователь дитячого оздоровчого табору «Пролісок»:

«Цього літа ми зустріли свій перший дорослий ювілей – 30 років. В нашому таборі багато чого змінилось. Завдяки інвестиціям, що вклала компанія ДТЕК, у нас нові меблі, нові корпуси та нові можливості. Також у дітей якісне 5-ти разове харчування. У цьому році близько 700 дітей зможуть зануритись в активне життя творчості та дружби «Проліска». Ми стараємось, щоб дітям тут було затишно, цікаво і весело. У нас кругла дата і ми відзначили її святково. Вирішили почати з відкриття олімпійських ігор. Я бажаю нашому табору процвітання і великих творчих ідей».

Михайло Шумович, вожатий 1-го загону дитячого оздоровчого табору «Пролісок»:

«Працюю вожатим не перший рік. Стараюсь знайти підхід до кожного свого підопічного. Нас об'єднує, в першу чергу, дружба і єдність духу. Ми репетируємо з дітьми , щоб підготувати круті виступи, граємо в різні ігри, футбол, спорт. Ось і до цього свята готувались всебічно, всі брали участь у сценарії, постійно репетирували. Я вважаю, що вийшло гарно».

Розвиток соціального спрямування є пріоритетним для компанії ДТЕК, тому актуальність існування дитячих оздоровчих таборів так необхідна. Активна робота таборів ім. Сергія Маркова та Проліска дають можливість розкрити творчі здібності дітей і створює психологічний комфорт у спілкуванні. Крім того правильно організована діяльність, відпочинок, оздоровлення сприяє духовному та фізичному розвитку дітей.

 

Юридические услуги