Із зони АТО Віталій повернувся живим, а в мирному Павлограді найкращий друг порізав його ножем та добивав бітою 

«У той суботній вечір ми із другом відпочивали в гаражі, спілкувались, вживали спиртне. Я його знаю ще з дитинства, наші діти дружать. Дивлюсь під ранок його починає «клинити». Кажу, ну все я пішов додому. Тільки вийшов за ворота відчув удар. Повернувся, почав відбиватись руками і ногами. Потім втратив свідомість, прокинувся – дивлюсь із живота м'ясо тирчить. Намагався набрати «103» , не виходило, потім знову втратив свідомість. Потім отямився і побачив, що швидка допомога приїхала. Я не міг встати, занесли у швидку і в лікарню. Він мене бив бітою та різав ножем, я не розумію за що», – розповів tv-news.dp.ua Віталій.

На тілі у нього численні забої, порізи, переламана рука , забій голови, проникаючі ножові поранення черевної порожнини. Після операції на органах черевної порожнини, перебуває у хірургічному відділенні 4-ї міської лікарні.

«Ми з ним дружили з дитинства, наші діти дружили . Мені не зрозуміло, що з ним відбувається. Останнім часом за ним стали помічати неконтрольовані приступи агресії. Неприємно, що воюючи там на сході я захищав і його в тому числі. Він не був в АТО» – говорить Віталій.

На сході він пройшов найгарячіші точки, в тому числі і Донецький аеропорт. В зоні АТО був двічі – у першій та шостій хвилі, більше двох років. Був бійцем 93-ї бригади. По поверненню в рідний Павлоград, влаштувався на роботу на одне із вугільних підприємств.

До речі

Це не перша неприємна пригода, що трапилась із Віталієм у Павлограді. Декілька років тому у вікно його балкона кинули якусь запальну суміш, сталась пожежа, вигорів балкон, домашні речі.

Юридические услуги