АТОвцям, волонтерам, фаховим історикам та екскурсоводам пропонують провести для старшокласників Дніпропетровщини так звані патріотичні тури.

Проект ДніпроОДА «Шляхами Героїв» із патріотичного виховання школярів стартує з початком навчального року і розрахований на три місяці, розповів ініціатор, історик та один із творців Дніпровського музею АТО Юрій Фанигін. Інформує прес-служба ОДА.

«Ми шукаємо учасників АТО, волонтерів, фахових істориків та екскурсоводів – тих, у кого є досвід із патріотичного виховання молоді. Головне – гід має пояснити дітям, що таке справжній патріотизм, а в ідеалі – й стати для підлітків особистим прикладом», – зазначив Юрій Фанигін.

Під час туру школярі відвідають Музей АТО у Дніпрі, Алею Пам’яті біля будівлі ДніпроОДА та військові частини Дніпропетровщини.
Основна мета екскурсій – розповісти молоді про участь мешканців області у воєнних подіях на Сході країни та реальні подвиги наших земляків на цій війні. Також старшокласники матимуть нагоду особисто поспілкуватися з учасниками бойових дій.

«Протягом трьох місяців плануємо провести «шляхами Героїв» понад сім тисяч десятикласників області», – додав Юрій Фанигін.

Екскурсії проходитимуть по буднях.

Бажаючі стати гідами таких турів можуть звертатися за додатковою Іформацією за телефоном:0501500883

В бойових діях на сході країни за період проведення АТО взяли участь близько 25 тисяч мешканців Дніпропетровщини

 

Юридические услуги