Вони значно частіше хворіють 

В Україні завершується тиждень підтримки грудного вигодовування. Він припадає на 40-й тиждень року і це не випадковою. Це символізує 40 тижнів вагітності жінки до народження дитини.

Упродовж тижня проводяться лекції, заняття для вагітних жінок, матерів, що годують груддю дітей. Розповіла лікар- неонатолог пологового будинку Павлограда Оксана Михайленко під час прес-конференції.

«З грудним молоком дитина отримує імунний захист, захист від різних інфекцій, в тому числі і кишкових. Грудне вигодовування має також і позитивний психологічний аспект і на малюка, і на матір. Малюк почувається захищеним і сприймає себе як єдине ціле із матір’ю. З боку жінки – заспокоєння, почуття глибокої єдності із дитиною, антистресова дія», – розповіла Оксана Михайленко.

За її словами цьогоріч в цілому по області кількість мам, що кормлять дітей груддю зросла на 1,5%. У Павлограді із пологового будинку 90% мам виписуються із грудним вигодовуванням малюка. В основному жінки, котрі не годують дітей груддю мають протипоказання за станом здоров’я.

За повідомленням сімейного лікаря Павлограда Геннадія Єрмакова, діти, котрі не перебувають на грудному вигодовуванні, викликають занепокоєння у медиків, проблем із такими дітьми значно більше.

«Діти, що не вигодовуються груддю, викликають настороженість. Там часто викликають лікарів, бо у дітей виникають різні розлади травлення. В результаті батьки не сплять, дитина плаче , малюк починає в ранньому віці уже отримувати медикаменти. У дітей, що перебувають на грудному вигодовуванні, індекс здоров’я значно вищий. Вони рідше хворіють», – сказав Геннадій Єрмаков.

До речі

Цьогоріч в Україні планують відкрити банк грудного молока. Один із них з’явиться у Дніпрі. Там зберігатиметься материнське молоко . Ним зможуть скористатись матері, котрим не можна годувати груддю за медичними показниками.
У такий спосіб планують повністю відійти від різних штучних дитячих сумішей.

Юридические услуги