Це значно більше, аніж у минулому році 

Щороку у літній період значно активізуються кишкові інфекції. І при недотриманні правил гігієни збудники хвороби потрапляють в організм людини.
Найчастіше мікроби та віруси викликають захворювання у дітей, адже їх недосконалий організм чутливіший до інфекційних агентів.

За перше півріччя 2017 року у дитячому інфекційному відділенні 4-ї міської лікарні проліковано 296 дітей з гострими кишковими захворюваннями. Це на 100 дітей більше, аніж за аналогічний період минулого року. Розповіла лікар-педіатр Надія Іванова.

«Влітку люди частіше вживають сирі овочі та фрукти, не дотримуючись правил їх обробки. Виїздять в місця літнього відпочинку, санітарно-гігієнічні умови яких не завжди відповідають вимогам. Незвична вода, харчування, придбане у випадкових людей, користування громадськими туалетами, недотримання правил особистої гігієни – це ті фактори, які ведуть до розвитку кишкових інфекцій і можуть пошкодити літній відпочинок. У важких випадках може виникнути небезпека для здоров'я та навіть життя дитини», – розповіла лікар-педіатр.

Аби уникнути захворювання лікарі радять дотримуватись нескладних правил:

  •  Не слід давати дитині продукти, не призначені для дитячого харчування: курку-гриль, шаурму, самсу, страви японської або корейської кухні, салати на вагу, рибну або м'ясну нарізку у вакуумній упаковці, некип'ячене молоко, сирі яйця.
  •  Батьки повинні бути завжди насторожі, уважно переглядати терміни придатності продуктів, намагатися годувати дитину термічно обробленими стравами, ретельно мити овочі, фрукти і ягоди.
  •  З метою профілактики захворювання сальмонельозом, не слід складати м'ясні продукти та продукти птахівництва в один пакет з іншими продуктами. У холодильнику також зберігати їх окремо.
  •  Особливу увагу слід приділяти харчуванню при тривалих подорожах. Подбайте про те, щоб у дитини було індивідуальне пиття, негазоване, краще в окремому посуді, соки в індивідуальній упаковці з трубочкою, з їжі можна печиво, хлібобулочні вироби.
  •  Строго стежте за правилами особистої гігієни, частіше і уважніше мийте руки з милом, особливо перед прийомом їжі та після відвідування туалетів.
  •  Не накопичуйте сміття та харчові відходи, не допускайте появи мух та тарганів.

При виникненні ознак харчового отруєння, негайно зверніться в лікувальний заклад. Ні в якому разі не займайтесь самолікуванням , бо лише лікар може поставити правильний діагноз і призначити ефективну терапію.

Юридические услуги