На базі філії Академії ДТЕК Добропіллявугілля створена «Школа збагачувальників».

В рамках програми, навчання проходять керівники початкової ланки центральних збагачувальних фабрик компанії – Павлоградської, Курахівської, Добропільської та Жовтневої. Отримані знання дозволять керівникам впроваджувати на своїх підприємствах кращі професійні практики та сприяти активному розвитку вугільної промисловості в Україні.

Ключовими завданнями «Школи збагачувальників» є підвищення професійного рівня працівників, їх умінь та навиків в управлінні виробничим процесом збагачувальних фабрик, а також поглиблення знань в області охорони праці, управління персоналом, економіки вуглепереробних підприємств. Крім того, будуть підвищені лідерські та комунікаційні навики, відбудеться обмін досвідом, що дозволить впровадити кращі практики на вуглепереробних підприємствах компанії ДТЕК. Навчання включає в себе як теоретичну, так і практичну частину.

Сергій Антоненко, керівник департаменту зі збагачення вугілля дирекції з видобутку вугілля ДТЕК Енерго:

«На збагачувальних фабриках ДТЕК накопичений величезний і багато в чому унікальний досвід роботи із застосуванням передових технологій. Це підвищує вимоги до професійного рівня наших працівників. На жаль, на ринку праці дуже мало підготовлених спеціалістів, що відповідають сучасним вимогам. Тому створення «Школи збагачувальників» критично важливо для подальшої роботи збагачувальних фабрик компанії ».

Особливістю організації навчання є опора, в першу чергу, на власні кадри. У розробці програм навчання взяли участь найкращі фахівці з фабрики, вони ж є і вчителями, що володіють унікальним практичним досвідом. Програма запускається з рівня начальників змін та майстрів, тобто з тих людей, які безпосередньо керують технологічним процесом. Таким чином в компанії створюється потужний кадровий резерв, а також дається можливість активним та амбіційним співробітникам, придбавши нові знання та навички, добитися у своїй роботі набагато більшого.

Сергій Сильченко, менеджер відділу по вивченню відділу управління персоналом вуглевидобутку дирекції по управлінню персоналом ДТЕК Енерго:

«Передумови створення Школи, на жаль, банальні і відомі всім. По-перше, це загальна демографічна ситуація в країні, по-друге, левова частка профільних навчальних закладів, що випускають дану спеціальність, залишилася на неконтрольованій території. Реальність така, що ми беремо на роботу фахівців з різних областей і готуємо з них інженерів-збагачувальників. Тому основний акцент в «Школі» робиться саме на поглибленому вивченні виробничих процесів, що застосовуються на фабриках компанії, розширення кругозору у професійній площині, обміну кращими практиками організації виробничого процесу ».

«Школа збагачувальників» – продукт, який вдалось отримати, застосувавши синергетичний підхід. По суті, проект унікальний, бо в його розробці приймав участь широкий і багаторівневий спектр професійних та експертних працівників Корпоративного центру та виробничих підприємств компанії ДТЕК.

Активну участь брали виробничі служби, HR, економічний напрямок, служби охорони праці, Академія ДТЕК. Програма Школи дозволяє підготувати спеціалістів високого рівня, здатних впроваджувати інноваційні рішення та підвищити виробничі показники українських кооперативних підприємств.

Юридические услуги