Прохідники бригади Євгена Клименка ДТЕК ШУ Дніпровське першими в Західному Донбасі у липні достроково впоралися з річним планом.

Вони пройшли 719 п. м. капітальної гірничої виробки перерізом 15,5 м², крок кріплення 0,5 м. Успішні показники прохідки – це гарантований фронт роботи з підготовки нових лав для забезпечення стабільного рівня вуглевидобутку. Це особливо важливо, враховуючи той факт, що шахтарі ДТЕК сьогодні роблять все можливе, щоб забезпечити Україну українським газовим вугіллям і знизити залежність від імпорту антрациту.

Завдяки такому темпу проведення, прохідники достроково підготують другий західний магістральний конвеєрний штрек горизонту 265 м шахти Дніпровська. Це дозволить на 5,5 км скоротити конвеєрні лінії семи старих стрічкових конвеєрів, тим самим зменшиться навантаження на ділянку конвеєрного транспорту №2, де умови праці стануть ще безпечнішими.

Бригада Євгена Клименка складається з 46 робітників і працює в складі дільниці підготовчих робіт №3. Темпи проведення колективу на момент виконання річного плану склали майже 146 п.м. в місяць, при плані 65,6 п.м. Продуктивність праці при плані 1,7 п.м., фактично досягла 3,5 п.м.Директор ДТЕК ШУ Дніпровське Олександр Коваль:

«Бригада Клименка величезні молодці і трудяги! Їх робота – показник злагодженості та відповідальності, як в бригаді, так і на ділянці і підприємстві в цілому. Після реорганізації і переходу колективу Євгена Клименка з шахти ім. М. І. Сташкова на «Дніпровську», вони не загубилася серед 10 «місцевих» прохідницьких бригад і демонструють гідні результати. Успішні показники прохідки – це гарантований фронт роботи з підготовки нових лав для забезпечення стабільного рівня вуглевидобутку. За 7 місяців цього року прохідники шахтоуправління пройшли близько 8,3 км гірничих виробок при річному плані понад 14 км ».

Петро Лук'яненко, в.о. завідувача гірничими роботами з проведення та ремонту гірничих виробок ДТЕК ШУ Дніпровське:

«Виконуючи план року, прохідники подолали гірничо-геологічні труднощі, які були не під силу іншим колегам ще в 2012 році. Причина – твердий піщаник з коефіцієнтом 12 f за шкалою Протодьяконова. Тоді вироблення законсервували, і тільки в цьому році тут відновили роботи. Через відсутність вибухівки «Клименківці» проходили штрек за допомогою комбайна КСП-33, який може працювати з породою міцністю не вище 8f. Якщо вона твердіше, то і техніка, зокрема, ріжучі різці (зубки) комбайна швидше зношуються. За тиждень вони витрачали по 750-800 зубків, що в 15 разів більше, ніж в звичайному режимі. Техніка і колектив працювали на межі, але вони впоралися з поставленими завданнями »

Юридические услуги