А неекономних керівників бюджетних установ штрафувати і звільняти 

Міський голова обіцяє жорстко контролювати витрату енергоносіїв у бюджетних установах міста. Для цього у відділ економіки Павлоградського міськвиконкому вводиться навіть нова штатна одиниця – спеціаліст по енергозбереженню. Він контролюватиме витрату енергоносіїв комунальними закладами Павлограда.

«Кожного дня по кожному бюджетному закладу інформація і контроль за використанням енергоресурсів – вода , тепло, електроенергія . Буде найжорсткіший контроль. І будемо в першу чергу із керівників знімати всі надбавки, премії, але не більше двох разів. Якщо в керівника не буде виходити за два рази, значить цей керівник працювати не повинен, бо він не справляється з обов’язками, якщо не може проконтролювати. Я єдине, що обіцяю, говорячи народними словами, «шкуру знімати» за перевитрату, за неекономне використання енергоносіїв», – сказав міський голова Анатолій Вершина.

За повідомленням начальника фінансового управління Раїси Роїк, на даний час по окремих установах є економія бюджетних коштів на суму близько 3 млн грн. Окремі ж підприємства допустили перевитрату споживання енергоносіїв на суму 2 млн 336 тис грн.