Цьогоріч у Павлограді виявлено 11 випадків онкозахворювання шкіри. Із них 5 випадків меланоми. Це найнебезпечніше захворювання шкіри.

За повідомленням лікаря-дерматолога Вікторії Єрьоміної , найважливіший фактор, який підвищує ризик отримати рак шкіри – вплив ультрафіолетових променів.

У всьому світі відзначається збільшення кількості випадків онкозахворювань шкіри.
У Дніпропетровській області щорічно реєструється 1,5 тис випадків захворювання. Із них близько 200 випадків – меланома.

«У Павлограді у 2015 році було виявлено 25 випадків раку шкіри, із них 7 випадків меланоми. У 2016 році – 34 випадки раку шкіри, із них 11 – меланома. І за перше півріччя 2017 року 11 випадків раку шкіри. Із них 5 – меланома», – повідомила Вікторія Єрьоміна.

За її словами великою проблемою є пізнє звернення пацієнтів, коли хвороба уже має запущену стадію. Тому, коли появились неприємні відчуття: родимка почала зудіти, пекти, почервоніла, змінила форму, колір, кровоточить, потрібно терміново звернутись до лікаря дерматолога чи сімейного лікаря. І ні в якому разі не займатись самолікуванням.

Для профілактики захворювань шкіри лікарі радять не зловживати сонячним промінням, користуватись сонцезахисним кремом та захисним одягом.

Юридические услуги