(Інтерв’ю із мером Мар’їнки) 

9 серпня до м. Марїнки, Донецької області був доставлений вантаж гуманітарної допомоги, який зібрали павлоградці під час двотижневої акції.
Це і одяг,і посуд, постільна білизна, засоби гігієни. Все зібране ледве помістилось у дві великі фури.

Гуманітарний вантаж супроводжували павлоградські волонтери, начальник відділу із надзвичайних ситуацій Павлоградського міськвиконкому Валерій Бєлякін та начальник відділу за справи сім’ї, молоді, спорту і туризму Олександр Дугін.


У Мар’їнці вся гуманітарна допомога була відвантажена на склади міського комунального підприємства . Потім вона буде розсортирована за видами і роздана мешканцям міста.

«Мар’їнка знаходиться а передовій лінії розмежування Візуально ми уже можемо бачити тимчасово окуповані території без всяких біноклів. Ситуація напружена. Там продовжуються обстріли , у той день, коли ми приїхали два будинки були зруйновані. Проте в місті життя триває. Там готуються до нового навчального року, ремонтують садочок», – розповідає начальник відділу із надзвичайних ситуацій Валерій Бєлякін.

Як розповів мер Ма’ їнки Олександр Тесля, в місті на даний час проживає 7,5 тис мешканців, працює дві школи та один садочок.

Не дивлячись на те, що близько 1,5 тис будинків зазнали руйнації через обстріли , чимало мешканців мріють повернутись до рідних домівок і кажуть, що раді будуть будь-якій допомозі. Тому подібні гуманітарні акції в Павлограді будуть оголошені і надалі.