Три мільйони тонн газового вугілля з початку року – це особистий внесок шахтарів ДТЕК ШУ ім. Героїв космосу в енергонезалежність України.

Професіоналізм та вміння працювати в єдиній команді дозволили колективу за 8 днів раніше минулорічного показника вийти на тримільйонний рубіж. Шахтарі добувають паливо для 6-ти з 7-ми українських ТЕС, що працюють на газовому вугіллі.

З початку року на двох шахтах, що входять до складу ШУ ім. Героїв космосу, було запущено сім лав. Середньоденний видобуток по шахтоуправлінню складає майже 14 тис тонн. Прохідники з початку року пройшли близько 15,4 км гірничих виробок.
Сергій Фараонов, заступник директора із виробництва ДТЕК шахтоуправління ім. Героїв космосу:

«За кожною добутою тонною « чорного золота » стоїть титанічна праця наших шахтарів, професіоналізм колективу, наш досвід у подоланні труднощів та розуміння відповідальності за стабільне забезпечення країни енергетичним ресурсом, особливо на порозі нового опалювального сезону. До того ж, активний видобуток українського газового вугілля сьогодні є запорукою зниження залежності від антрациту, котрий тимчасово доводиться імпортувати в Україну. Я вдячний кожному учаснику виробничої ланки за це досягнення! »

2,7 млрд грн ДТЕК спрямував на розвиток шахтоуправління упродовж останніх 12 років. Це дозволило гірникам значно збільшити продуктивність шахт. В цьому році на підтримку виробничих потужностей та охорони праці шахтоуправління компанія планує направити близько 805 млн грн. Ці інвестиції дозволять шахтарям до кінця року здати в експлуатацію ще 5 лав.

Річний план шахтоуправління на 2017 рік – видати на гора 4,8 млн тонн «чорного золота».

Юридические услуги