Траса проходитиме по території Булахівської та Карабинівської сісльських рад.

Штаб змагань розміщуватиметься у Булахівці. Стартуватимуть гонки теж із Булахівки. Розповів голова Павлоградської райдержадміністрації Святослав Максимчук.

«Це другий етап серії, котрий проводиться у Павлоградському районі. Третій етап теж пройде на території Дніпропетровської області, 1 жовтня. Можливо нам пощастить і організаторам сподобається, то будемо приймати і третій етап на Павлолградщині», – сказав Святослав Максимчук.

Все дійство сплановано наступним чином:

19 серпня екіпажі прибувають на місце дислокації – центр села Булахівка. Команди проходять адміністративну, технічну перевірку та медичний контроль.
О 15.00 відправляться на спецділянку , де пройдуть кваліфікаційний відбір, тобто стартують на трикілометровий заїзд, щоб фіксувати і вишикувати епкіпажі на основну гонку, котра стартуватиме 20 серпня о 07.00. Траса гонки протяжністю понад 30 кілометрів. Ділянки різні – швидкісні, пісок, лісовий масив, пересічна місцевість.

Очікуються команди із України, Естонії, Польщі, Казахстану.

Основне завдання екіпажу – проїхати максимально швидко певну дистанцію.
Як розповів tv-news.dp.ua суддя першої категорії по автоспорту Михайло Тіньков, дорогу спортсмени завчасно не знають. Дорожня книга зі спеціальними формулами та знаками їм видається лише перед виїздом на трасу.

«Штурман, керуючись цією книгою, вказує шлях. Вся символіка французька, вона використовується у міжнародних змаганнях», – сказав Михайло Тіньков.

За його словами у зв’язку із війною подібні змагання не проводились 4 роки.