В дитячих оздоровчих таборах ДТЕК Павлоградвугілля завершився літній сезон відпочинку.

Прощання з літом-2017 діти відзначили проведенням фестивалю дитячої творчості «TALENT AWARDS 2017» в таборі «Павлоградець». Сюди з’їхались вихованці таборів ім. Сергія Маркова та «Проліска», щоб взяти участь у виставі дитинства та показати свої таланти. Влітку цього року в дитячих таборах ДТЕК Павлоградвугілля оздоровилось близько 2000 дітей. За словами самих дітей , вони прекрасно відпочили, набрались позитивних вражень і готові з новими силами вступити в навчальний рік.

Женя, відпочиває в дитячому таборі «Павлоградець»:

«Ця 3-я табірна зміна -2017 просто сама крута, мега позитивна, особливо фестиваль. Ми вдячні всім співробітникам табору за такі враження, за позитив, за красу нашого дитинства, дякуємо! ».

Дарина, відпочиває в дитячому таборі «Павлоградець»:

«Мені дуже подобається ця зміна, тим більше, що тут проходить фестиваль. У цьому році ми зустрічаємо інші табори – це дуже круто. І взагалі все класно, позитивно і багато гарних людей, вихователі, гарні вожаті ».

Фестиваль, який пройшов на Орлівщині, був дійсно видовищним . Кожна дитина демонструвала свій талант, а педагоги та вихователі трьох дитячих здравниць

«Присамар’я» вклали всю душу, щоб дружба, спілкування та творча радість, що виникли під час відпочинку, стали для дітей прикладом і допогою в подальшому житті. На святі були присутні і представники компанії ДТЕК та міської влади, завдяки яким стало можливим проведення фестивалю та літнього відпочинку дітей в таборах в цілому.

Сергій Воронін, Генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля:

«Я знаю формулу успіху ДТЕК Павлоградвугілля – « там, де добре відпочиють – там і добре працюють ». Завдяки нашим дітям, нашим шахарям, які сьогодні добувають для України цінне вугілля , у наших дітей є можливість так відпочивати. Діти за літо набралися сил, і точно будуть гарно навчатися до наступних літніх канікул».

Андрій Чернецкий, директор філії «Соцвугілля» ДТЕК Павлоградвугілля:

«Традиційно в цьому році ми змогли оздоровити більше дітей. Потрібно відзначити, що працівники ДТЕК Павлоградвугілля можуть придбати путівки за 10% від їх реальної вартості, таким чином, кількість відпочиваючих щороку збільшується. В цілому за три зміни в «Присамар’ї» оздоровились більше двох тисяч дітей. Компанія ДТЕК виділяє достатньо коштів, щоб всі бажаючі могли побувати в наших дитячих установах оздоровлення. Це ключове на мою думку ».

Вклад компанії ДТЕК в соціальний розвиток своїх підприємств немаловажний аспект. Дитячі оздоровчі табори допомагають дітям не тільки відпочити і оздоровитися, а й розвивати свої таланти і знайти нових друзів.

Юридические услуги