На пам’ятній дошці портрети 14 павлоградці, що загинули в зоні АТО 

Сьогодні у день Преображення Господнього у православній церкві Київського патріархату відкрили Пам’ятну дошку бійцям АТО.

На дошці напис – «Світла пам’ять героям, які відали життя за Україну» та портрети 14 павлоградців, котрі загинули в зоні АТО. На відкритті дошки були присутні батьки та сім’ї загиблих, бійці АТО, волонтери, мешканці міста.

 

Настоятель церкви, отець Іван, пом’янув кожного загиблого поіменно і пообіцяв, що згодом на пам’ятній дошці з’являться імена загиблих не лише павлоградців, а й загиблих бійців Павлоградського району.

«Ми повинні пам’ятати, що оці герої жили у державі, яка не була Україною. Вони хотіли здобути цю державу, правдиву, чисту, знаючи, що віддадуть своє власне життя. Тому кожен із вас, хто прийшов до цієї дошки скорботи і пам’яті, мають пам’ятати, що наше завдання – завершити будову нашої держави. Такої держави, яку вони хотіли бачити і віддали за це життя», – сказав отець Іван.

Він також додав, що поминати бійців будуть на кожному богослужінні.

Потім відбулось освячення фруктів та овочів. За словами отця Івана їх передадуть бійцям на передову.

Довідково

Українську православну церкву Київського патріархату відкрили у Павлограді минулого року на День захисника України. Вони розміщується на площах колишньої ЗОШ №13.