Естафета перейшла до Дніпра і далі мандруватиме містами України 

19 серпня на Соборному майдані Павлограда пройшло свято здорового способу життя.

Тут був представлений чи не увесь спортивний Павлоград – важка атлетика, китайські бойові мистецтва, жіночий спортивний клуб, кіокушинкай карате, настільний теніс, чирлідинг, кікбоксінг, дзюдо, спортивна гімнастика, важка атлетика, метання ножів і навіть байкери.


Тренери кажуть, що пришли сюди , аби популяризувати свій вид спорту і залучати людей до занять спортом, до здорового способу життя.

Спортсмени підготували показові виступи, а всі бажаючі могли підійти проконсультуватись, записатись на тренування і навіть спробувати самому метнути ніж чи сфотографуватись на байкерському мотоциклі.


Упродовж всього заходу можна було взяти участь у розіграшах і отримати призи або суперпризи – абонемент для занять фітнесом, поїздку до Хорватії, безкоштовну фотосесію.

Почесними гостями спортивного свята були Давид Джиджелава – колишній боксер, чемпіон світу, Європи, Азії, СНД та України із кікбоксингу та голова ГО «Майдан Січеслав – Дніпро» Віктор Романенко. Вони займатимуться організацією спортивного флешмобу у Дніпрі.

Захід організований ГО «Характерник». Прийняла естафету ГО «Дух нації» із Дніпра. Керівник молодіжної групи організації вважає, що такі спортивні флешмоби мають проходити принаймні двічі на рік, бо спорт – то запорука щасливого життя та довголіття.

«Ми приймаємо естафету флешмобу. Приємно, що в кожному місті нашої країни пам’ятають про здоровий спосіб життя, пам’ятають, що потрібно самореалізовуватись. А спорт – це виховання дисципліни, становлення характеру. Живу сам спортивним життям і вважаю, що кожна людина повинна займатись спортом хоча б двічі на тиждень для самореалізації у якійсь справі. Такий захід має бути не одноразовий , а можливо навіть кожні півроку , щоб мешканці будь-якого міста пам’ятали, що здоровий спосіб життя – це запорука щасливого життя та довголіття», – розповів Роман журналісту tv-news.dp.ua.