Водовід Дніпро-Західний Донбас (ДЗД), у котрого Павлоград купує воду, вирішив підняти ціну для водоканалів на 41,9%.

Це у свою чергу призведе до здорожчання водопостачання для населення приблизно на 5 грн. Своє рішення ДЗД мотивує зростанням рівня мінімальної зарплати, енергоносіїв, реагентів, паливно-мастильних матеріалів.

Павлоградський водоканал, міська влада, Громадська рада проти такого рішення ДЗД.

Свою позицію делегація із Павлограда планує обґрунтувати під час відкритих обговорень, що пройдуть у м. Синельникове 23 серпня.
Про це йшлося під час сумісного засідання представників водоканалу, міськвиконкому та Громадської ради Павлограда. 

«Ми вирішили поїхати на ці відкриті слухання, висловити свою позицію про те, що інвестиційний тариф водоводу Дніпро-Західний Донбас не зменшує енерговитрати. Таке підвищення не призведе до покращення якості води для мешканців Павлограда», – розповіла tv-news.dp.ua голова Громадської ради Оксана Горова.

У водоканалі побоюються, що здорожчання водопостачання призведе до зниження платежів , при цьому за рахунок населення модернізуватись буде лише водовід Дніпро-Західний Донбас, а місцевий водоканал залишиться на тому ж рівні.

Взяти участь у відкритому обговоренні питання здорожчання води і висловити свій протест планують і делегації інших міст, що є споживачами водоводу Дніпро-Західний Донбас.