За припинення вогню священники молились прямо посеред лісу 

За попередніми даними ліс підпалили. Про це повідомив сьогодні міський голова під час пленарного засідання, інформуючи присутніх про масштабну лісову пожежу, що сталась 21 серпня у Павлоградському лісгоспі.

«Все навкруги горіло, гуло. Це було страшно. Таке враження, що все було проти нас. Був дуже сильний вітер і спека. Горіло все. Полум’я наблизилось до водозабору. Слідство розбереться . Але за попередніми даними ліс підпалили, бо вогнища загоряння були у декількох місцях. Зараз в цілому ситуація під контролем. Завдяки згуртованості людей вдалось приборкати полум’я. Навіть уночі приїздили люди, підприємці, привозили воду, продукти рятувальникам. Вийшли всі комунальні служби», – розповів міський голова.

Він також повідомив, що павлоградські священнослужителі на чолі із протоієреєм Валентином Цешковським  провели молебінь серед лісу за припинення вогняної стихії.

В результаті пожежі згоріли дві господарчі будівлі. В одній із них знаходились меблі. Чоловік (учасник бойових дій) робив ремонт у своєму будинку і меблі тимчасово помістив у господарчу будівлю.

Під час пожежі загиблих та травмованих немає. Проте швидку все ж довелось викликати. У двох людей від психологічного напруження значно погіршився стан самопочуття. Одну жінку, що перебувала у лежачому стані, довелось госпіталізувати до першої міської лікарні. Ще в однієї жінки стався інсульт.

За інформацією мешканців Павлограда, вогонь дістався до цвинтаря, що на селищі Бельбес. На декотрих могилах полум’я знищило дерев’яні хрести.

Читайте також: Ліквідація масштабної пожежі у Павлоградському лісництві триває (ВІДЕО)