Унікальний рекорд встановил футболіст ФК Шахтар Богдан Бутко.

Спеціально для професійного свята всіх гірників України гравець однойменного клубу спустився у шахту ДТЕК ім. Героїв космосу і протягом трьох хвилин набивав м'яч на горизонті 470 метрів під землею.

Співробіництво компанії ДТЕК і ФК Шахтар завжди виражається в цікавих проектах. Цього разу привітанням для українських шахтарів, від яких сьогодні залежить енергобезпека всієї країни, став неординарний рекорд – жонглювання м'ячем на горизонті 470 м під землею. Підтримати Богдана Бутко зібралися працівники підземних ділянок II зміни. Зафіксували рекорд журналісти ТРК Україна.

Богдан Бутко, захисник ФК Шахтар:

«Назва нашого колективу – не пустий звук. Майже всі наши хлопці вже спускались в шахту. Ми знаємо, хто такі шахтарі і чиє ім’я гордо носить наша команда. У Дніпропетровській області багато наших вболівальників і я радий встановити рекорд саме тут. Особисто привітати шахтарів з професійним святом ».

Олексій Кравець, начальник ділянки підготовчих робіт №3 ДТЕК ШУ ім. Героїв космосу:

«Відчуваєш себе якимось ... особливим чи що, коли знаєш, що є футбольний клуб імені шахтарів. І вони до нас приїздять . Потім болієш за команду і знаєш за кого. Ось цьому особисто тиснув руку, а цей з тобою разом у шахті був. Приємно, звичайно ».

Крім того, співпраця з ФК Шахтар для компанії ДТЕК – це можливість розвивати дитячий футбол у регіонах України і залучити дітей до здорового та спортивного способу життя. За пропозицією компанії, футбольні майданчики «Давай, грай!» Вже відкриті в Курахово, Добропіллі та Бурштині. Діти активно готуються до змагань, а батьки задоволені тим, що всі заняття для дітей проводяться абсолютно безкоштовно.