Модульне містечко обходиться міському бюджету більше 1 млн грн.

 За інформацією КП «Павлограджитлосервіс», витрати на одну людину, що проживає у модульному містечку, становлять 450-480 грн влітку та 800-830 взимку.
Із 1 серпня 2017 мешканці сплачують за проживання 280 грн (раніше 150 грн) не залежно від пори року.
Фіксована сума за проживання в будиночку та відсутність приладів обліку енергоносіїв не мотивує переселенців до їх економії.

«Мешканці неекономно використовують воду, електрику. Використання елктренергії влітку і взимку однакове, взимку електроопалення, а влітку кондиціонери працюють при відкритих вікнах», – такий висновок комісії, що вивчала можливість установки в будиночках лічильників.

Установити ж в модулях прилади обліку технічно неможливо. Як мотивувати переселенців жити економно, або ж сплачувати за реальні витрати ? Депутати думають.

Депутат Олександр Бутенко звернув увагу на те, що німці установили модульні будиночки, як тимчасове житло лише на три роки .

«Є порядок проживання у модульному містечку. Це тимчасове житло. Зараз воно перетворюється на постійне місце проживання. Німці його давали не для постійного проживання, а для екстремальних ситуацій і лише на три роки. За цей час люди уже мали б асимілюватись у громаду. Це уже наше майно. Ми вже можемо там все міняти і ставити лічильники», – сказав Олександр Бутенко.

Питання установки приладів обліку в модульному містечку та упорядочення проживання там людей обіцяли вивчити юридичний відділ, комунальники і обговорити із депутатами .