Сьогодні на селищі ПЗТО, в районі магазину АТБ, що по вул. Гагаріна мешканці міста були свідками того, як вирубують 50-річні сосни

На місце події викликали правоохоронців, депутатів. Проте, як з’ясувалось ділянка землі в 1 га продана і власник проводить підготовчі роботи для будівництва чергового розважального комплексу. Представник забудовника показав всі відповідні дозволи  на проведення таких робіт. Згідно документів було спиляно 288 дерев.


Депутат міської ради Валентина Жилкіна каже, що рішення про продаж території колишньої недобудованої будівлі в районі АТБ дійсно приймалось, але не говорилось про те, разом із руїнами буде продано і територію лісу.

Представник херсонської фірми, котра є власником даної ділянки, запевняє, що навзамін знищених дерев навесні вони закупили  дво - та трирічні саджанці в і роздали їх школам та мешканцям прилеглих будинків.


Мешканка прилеглого будинку каже, що з десяток сосонок, щоправда не 2-річного віку, а  висотою не більше 10-15 см їм дійсно навесні роздавали, але із них прийнялись менше половини, бо деревцяти були дуже кволими.


Мешканці ПЗТО , що були свідками нещадного знищення дерев, кажуть, що їм тут не потрібен ніякий розважальний комплекс , вони проти нищення дерев і готові виходити на акції протесту. А поки що зійшлись на тому, що потрібно зустрітись із власником ділянки і обговорити всі питання.