Упродовж 2017 року в місті та районі зареєстровано 34 факти незаконного заволодіння мототранспортом, розкрито лише 11 із них.

За повідомленням прес-служби Павлоградського відділу поліції розшук транспортного засобу ускладнює той факт, що нерідко він не зареєстрований у встановленому законом порядку, що унеможливлює його ідентифікацію.

Нерідко власники транспортного засобу залишають їх без належного нагляду: у дворах багатоповерхівок, на стоянках біля супермаркетів, розважальних комплексів та у погано освітлених місцях.

Аби ваш транспортний засіб не став легкою здобиччю крадіїв, павлоградські поліцейські радять:

  • не залишайте ключ в замку запалення.
  •  Використовуйте механічні пристрої проти викрадень на дискові гальма, а також іншу сигналізацію, яка запобігає викраденню мотоциклів, скутерів та інших видів мототехніки, навіть якщо ви зберігаєте її в гаражі.
  •  Не залишайте шолом та сумку на мототранспорті, адже це стане приманкою для злодія.
  •  Найкраще зберігати двоколісний транспорт у гаражі, приміщеннях, що зачиняються або на стоянках, що охороняються.
  •  Якщо навіть удень ви залишаєте мопед чи мотоцикл у дворі, то краще вибрати для цього місце, яке ви добре бачите зі свого вікна. Бажано прикріпляти такі транспортні засоби ланцюжком чи тросом із замком до різних сталих об’єктів: стовпів, дерев тощо.
  •  Проведіть реєстрацію мототранспорту у зазначеному законодавством порядку.

Також правоохоронці звертаються за допомогою до громадян. Якщо ви володієте інформацією про місця де незаконно здійснюється розбірка- збірка автомототранспорту (гаражні кооперативи, садові товариства і т.п), прохання повідомити про це до Павлоградського відділу поліції за телефоном «102», 066-283-53-06, на електронну пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або будь-яким зручним способом. Анонімність гарантовано.