В селі Межиріч, Павлоградського району презентували перший, реалізований цього року, проект-переможець конкурсу ДТЕК «Громада своїми руками».

В селі відновлено занедбаний столітний колодязь. Реліквія села – «Журавель» – тепер знову приносить воду.

Криниця-журавель в селі Межиріч була викопана в 1928 році і вважалась місцевою визначною пам'яткою. З часом джерело було занедбане і тривалий час не функціонувало. Ініціативні жителі села розробили проект відновлення колодязя та подали заявку на участь у конкурсі ДТЕК «Громада своїми руками». Ідею селян затверджено членами конкурсної комісії та мешканцями регіону. Проект «Журавель приносить воду» став одним із 268 проектів-переможців цього року.

Андрій Чернецький, менеджер з адміністративної діяльності ДТЕК Павлоградвугілля:

«Я дуже радий, що сільські жителі знову взяли дуже активну участь у конкурсі і 12 проектів-переможців у Павлоградському районі продовжують славетний літопис конкурсу« Громада своїми руками ». ДТЕК, як соціально відповідальна компанія, завжди підтримує такі важливі починання та інвестує в проекти жителів, завдяки яким життя села змінюється на краще і які допомагають створювати такі чудові, а головне, потрібні громаді об'єкти своїми руками! Від імені компанії хочеться подякувати всім, хто доклав до цієї чудової ідеї не лише вміли руки, а й частку своєї душі ».

У відновленні кринирці приймали участь компанія ДТЕК, яка виділяла кошти на закупівлю матеріалів для будівництва, монтажу та встановлення бесідок, а також підйомний механізм «Журавель». Громада села направила кошти на благоустрій території біля криниці, будівельні матеріали та очищення джерела від сміття.

Конкурс міні-грантів «Громада своїми руками» при фінансовій підтримці компанії ДТЕК вже шостий сезон проходить на територіях присутності бізнесу компанії. 268 проектів в цьому році стали переможцями конкурсу на 42 територіях присутності компанії, з них – 86 в Західному Донбасі, в тому числі 12 проектів – у селах Павлоградського району. Загальний фонд конкурсу від ДТЕК в 2017 році по Західному Донбасу становить 2,8 млн. грн, в тому числі по Павлоградскому району – 517,5 тис. грн.