Уявити свою звичну роботу з нової та незвичної сторони змогли співробітники ДТЕК ШУ Першотравенське завдяки власним дітям.

Діти брали участь в конкурсі творчих робіт від компанії ДТЕК, а в фіналі всіх учасників запросили для вручення цінних подарунків прямо на шахтоуправління та провели для них екскурсію по проммайданчиках та ремонтних цехах. Відгуки дітей, які в черговий раз довели, – те, що видається сірим та звичайним дорослій людині – надзвичайно та яскраво з точки зору дитини.Діти побували на роботі у своїх батьків вперше. Їх пропустили на територію режимного підприємства та провели інструктаж з техніки безпеки. Екскурсія розпочалася з кабінету гірничого диспетчера, який керує роботою всієї шахти упродовж зміни. Потім вони відвідали навчальний пункт підприємства та кабінет охорони праці, де деякі підлітки навіть похизувались знаннями про безпеку, отримані в школі або в сім'ї.


Екскурсія по промисловому майданчику Шахтоуправління Першотравенське та відвідування ремонтних цехів у дітей викликали яскраві враження та емоції.

Альбіна Галіздра, 7 років:

«Я побачила цех, де працює мій тато – там ремонтують електродвигуни. І ще посиділа в кабіні електровоза, потрималась за ручки. Цікаво було подивитися, як опускається і піднімається кліть, в якій возять людей. Я ніколи ще не бачила такого величезного барабана (підйомної машини), який піднімає вугілля з-під землі. Мені дуже сподобався подарунок – блокнот, де показано, як малювати різних тварин. Тепер я можу малювати зебру та левеня! »

Давид Кравченко, 6 років:

«Мені сподобався басейн (водосток). От би там попірнати! А ще я сидів у кабіні електровоза і дуже дивувався, коли моя мама розповіла, що вміє водити такий електровоз ».

Уляна Войтович, 10 років:

«У мене в сім'ї ціла династія шахтарів, і я знаю, що це дуже складна і важка професія. Шахтарі дуже втомлюються на роботі. Я колись вже приїздила на шахту з батьками, але вперше побувала саме на промисловому майданчику та в цехах, перший раз походила в касці, як справжній шахтар. Це було дуже цікаво і незвичайно. Особливо вразив величезний барабан, який так швидко і легко крутився! »

Максим Неділько, 14 років:

«Мені подобається шахтоуправління« зсередини »: у адміністративному будинку красивий інтер'єр, там так світло і чисто! Раніше я бачив головний стовбур шахт тільки здалеку, а тепер підійшов до нього близько, зміг по-справжньому оцінити його висоту. Вражає! Під час екскурсії ремонтними цехами мене вразила техніка, яка працює в шахті – наприклад, машина, схожа на екскаватор. Я вперше побачив шахтний електровоз і здивувався , що він такий маленький, але потужний – возить до 20 вагонеток з вантажем! Під час екскурсії мій тато йшов поруч і пояснював мені, як все працює, показав різні деталі механізмів. Я беру участь в творчому конкурсі ДТЕК вже давно, колись навіть був переможцем. Але тепер мої роботи будуть більш реалістичними, тому що я буду малювати під враженням від побаченого. Моя молодша сестра Аня у цьому році вперше взяла участь в конкурсі, її дуже сподобалось. Дякую ДТЕК за цей конкурс. Ми із сестрою і надалі прийматимемо участь! »