Кажуть, що готові до радикальних заходів 

Мета акцій – добитись осучаснення регресних виплат. Виплати шахтарям-регресникам мають бути збільшені на 64%, вважає голова Конфедерації вільних профспілок в Дніпропетровській області Микола Житник.

«Ми вимагаємо осучаснення регресних виплат із 2007 по 2011 рік, аби вирівняти соціальну несправедливість. У 2012 році ми добились цих перерахунків із 2001 по 2007 рік. Якщо шахтар отримав регрес скажімо у 2007 році, то він менший, аніж зараз. Зараз нормальні виплати», – сказав Микола Житник.

За його словами, якщо 12 вересня міністр соціальної політики особисто не зустрінеться із ініціаторами перемовин, то він приведе регресників до Міністерства соціальної політики на акцію протесту.

«Я зателефонував начальнику департамента міністерства соціальної політики і поставив умови – якщо 12 вересня (у цей день буде проходити правління фонду соціального страхування), міністр особисто не зустрінеться із ініціаторами перемовин, а це 5-6 чоловік, і ми не розглянемо питання осучаснення регресних виплат із 2007 по 2011 рік, то я приводжу людей на акцію протесту до міністерства соціальної політики», – сказав Микола Житник.

Він також додав, що це можуть бути радикальні міри аж до голодування та перекриття дороги.