Вибухонебезпечні предмети виявлені у с. Богданівка під час проведення земляних робіт. 

Повідомляє начальник управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району Олександр Миславський.

«5 вересня о 10:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що за адресою: Павлоградський район, село Богданівка, поблизу вулиці Богата, під час проведення земельних робіт співробітниками фірми «Стілбуд», знайдено вибухонебезпечні предмети», – пише Олександр Миславський на своїй сторінці у Facebook.

За місцем виклику виїхали рятувальники 6-го пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області. По прибуттю на місце події було встановлено, що знайдені предмети є артилерійськими снарядами часів Великої Вітчизняної Війни, а саме: АС-76 мм – 7 одиниць, АС-122 – 1 одиниця та АС-152 – 3 одиниці.

Для знешкодження артснарядів залучено групу піротехнічного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС в області. О 15:00 застарілі боєприпаси було знищено.
Місце події обстежено піротехніками, додаткових вибухонебезпечних предметів не виявлено.

«Звертаюсь до населення з проханням бути пильними, при виявленні невідомих та підозрілих предметів одразу повідомляти за телефонами «101» або «102». Не чіпайте вибухонебезпечні предмети, не намагайтесь самотужки їх знешкоджувати, розпилювати або переміщувати, такі дії можуть призвести до травмування та загибелі! Роз’ясніть своїм дітям про можливу небезпеку!», – пише Олександр Миславський.

Джерело фото: соцмережа Facebook