Компанія ДТЕК та футбольний клуб «Шахтар» організували спільний конкурс «Давай, грай!» Для дітей з усіх куточків України.

Юні учасники зможуть не тільки поборотись за головний приз – ігрову приставку, але і щотижня вигравати подарунки від ФК «Шахтар». Все, що для цього потрібно – зняти на телефон відео про те, як ти жонглюєш м'ячем і завантажити його на сайт http://football.dtek.com/

Співробітництво ДТЕК з ФК «Шахтар» в питаннях розвитку дитячого спорту в Україні продовжується вже не перший рік у вигляді проекту «Давай, грай!». Це партнерство вже приносить свої перші позитивні плоди. За пропозицією ДТЕК футбольні майданчики «Давай, грай!» вже відкриті в Курахово, Добропіллі та Бурштині. А в цілому проект розвивається в семи містах України. Діти активно займаються і беруть участь у змаганнях з футболу, а батьки задоволені тим, що всі тренування проводяться абсолютно безкоштовно.

Дмитро Сахарук, в.о. генерального директора ДТЕК Енерго:

«Для ДТЕК розвиток міст, де працюють наші підприємства – це більше, ніж відповідальність. Це, перш за все, люди. В проекті «Давай, играй!» – це маленькі, але дуже перспективні українці, в яких потрібно вкладати свою увагу, знання, турботу. Разом з ФК «Шахтар» ми даємо шанс дітям реалізувати свій потенціал і направляти енергію в потрібне русло. Адже дитячий футбол – це більше, ніж просто спорт та фізичний розвиток. Це формування витримки, цілеспрямованості, командної гри. Сумісний проект з ФК «Шахтар» «Давай, грай!» – можливість розвивати дитячий футбол в регіонах України і залучати дітей до здорового та спортивного способу життя ».

Одним із мотиваторів проекту стане онлайн-конкурс. Для участі в ньому необхідно знімати коротке (до 20 сек.) відео з футбольними фінтами, крутими ударами тощо, і завантажити на сайт http://football.dtek.com/. Все завантажене відео братиме участь в розіграші головного приза – ігрової приставки. Подарунки розігруватимуться також щотижня: м'ячі, шарфи та чашки «Шахтаря". Учасником конкурсу може стати кожна дитина віком до 16 років.

Заохотити дітей до участі у конкурсі будуть справжні легенди українського футболу. Відеоролик з ними вже зараз можна побачити на сайті. Крім того, вони є частими гостями тренувань проекту «Давай, грай!».

Юрій Свиридов, керівник відділу маркетингу та комунікацій ФК «Шахтар»:

«Ми привели гравця національної збірної України Андрія Пятова, вони були вражені, тренування зупинилось, Андрій спілкувався з дітьми, відповідав на запитання і потім, кожна дитина мала можливість пробити пенальті воротарю « Шахтаря » і воротарю «Збірної України».

Географія проекту поступово розширюється. Компанія ДТЕК вводить все нові міста та нових маленьких учасників. Цілком можливо, що серед вихователів «Давай, грай!» буде новий Андрій Пятов або Тарас Степаненко. Адже квиток в академію тут може завоювати кожен. На змаганнях присутні футбольні скаути ФК Шахтар, які відбирають молоді таланти для безкоштовного навчання.

Юридические услуги